معدن ها، مرجع اطلاع رسانی و معاملات معدن با هدف شناسایی وارائه فرصتهای سرمایه گذاری ناب و تمرکز بر شفاف سازی فضای معاملاتی معادن کشور، نسبت به کشف و پیشنهاد پتانسیل های موجود پا به عرصه حضور نهاد.

اخبار و مقالات

آگهی های ویژه

پرداخت ۳۰۰میلیارد تومان برای احیای واحدهای صنعتی راکد در کهگیلویه و بویراحمد

شهرک صنعتی

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد گفت: طی سال جاری در راستای احیای واحدهای راکد ۳۰۰میلیارد ریال تسهیلات پرداخت شده است .

 داریوش دیودیده در جمع خبرنگاران افزود: این تسهیلات از محل طرح رونق تولید به ۳۹ واحد تولیدی پرداخت شد. تا پایان سال جاری نیز هفت واحد دیگر با ظرفیت۱۰۰ فرصت شغلی به چرخه ی تولید بازگردانده می شود .

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: ۲۴۰مصوبه در ستاد تسهیل و رفع موانع تولید صادر شده که از این تعداد ۵۰درصد اجرایی شده است. در این راستا پنج واحد تولیدی با ظرفیت ۷۰ شغل در شهرکهای صنعتی و خارج از شهرکها احیا شده است.

وی با بیان اینکه تا پایان برنامه ششم توسعه، صادرات استان ۱۶درصد افزایش می یابد، ادامه داد: صادرات فعلی استان تنها در بخش صنعتی است و دامداری، کشاورزی و صنایع دستی نیز از دیگر اهداف صادرات تا پایان برنامه ششم است. در این صورت ارزش صادرات استان از سالی چهار میلیون دلار به ۵۰میلیون دلار افزایش می یابد.

منبع: ایسنا