معدن ها، مرجع اطلاع رسانی و معاملات معدن با هدف شناسایی وارائه فرصتهای سرمایه گذاری ناب و تمرکز بر شفاف سازی فضای معاملاتی معادن کشور، نسبت به کشف و پیشنهاد پتانسیل های موجود پا به عرصه حضور نهاد.

اخبار و مقالات

آگهی های ویژه

تاکید نماینده ماکو بر بازسازی اماکن برای مقابله با زلزله‌

سلیمان/ زلزله کرمانشاه

نماینده ماکو بر لزوم تعیین تکلیف اماکن زیرکوهی و بازسازی و نوسازی اماکن در شهرستان های ماکو و چالدران برای مقابله با زلزله‌ تاکید کرد.

 عین الله شریف‌پور در پایان جلسه علنی امروز (سه‌شنبه) با گرمیداشت حماسه ۹ دی و تبریک ولادت حضرت مسیح در تذکری به وزیر راه و شهرسازی و رئیس سازمان ثبت اسناد گفت: با توجه به اینکه شهرستان‌های ماکو و چالدران روی گسل قرار گرفته و سوابق تاریخی حکایت از وقوع زلزله‌های خانمان سوز دارد، باید ضمن تعیین تکلیف اماکن زیرکوهی نسبت به بازسازی، نوسازی، مقاوم سازی و تسهیل در اعطای وام های کم بهره اقدام شود.

وی در تذکری دیگر به وزیر اقتصاد ضمن تقدیر و تشکر از عملکرد مدیرعامل و هیئت مدیره بانک صنعت و معدن در فعال نمودن عرصه تولید و اشتغال افزود: با توجه به چالش ها و مشکلات فراروی واحدهای تولید و صنایع تبدیلی در استان اذربایجان غربی، دستور داده شود که مدیرعامل بانک صنعت و معدن نشست هایی را با  مسئولان مربوطه برای فعال شدن واحدهای راکد و نیمه راکد برگزار کند.

منبع: ایسنا