معدن ها، مرجع اطلاع رسانی و معاملات معدن با هدف شناسایی وارائه فرصتهای سرمایه گذاری ناب و تمرکز بر شفاف سازی فضای معاملاتی معادن کشور، نسبت به کشف و پیشنهاد پتانسیل های موجود پا به عرصه حضور نهاد.

اخبار و مقالات

آگهی های ویژه

ایمیدرو با همکاری سازمان نظام مهندسی معدن ایران برگزار می کند؛

265 دوره آموزشی برای ایمنی، کارشناسان و سطوح بالاتر معادن بخش خصوصی

مدیر آموزش، پژوهش و فناوری ایمیدرو خبر داد: این سازمان با همکاری سازمان نظام مهندسی معدن ایران، 265 دوره آموزشی ایمنی کارشناسان و سطوح بالاتر معادن بخش خصوصی و از جمله معادن زغال سنگ، برگزار می کند.

به گزارش روابط عمومی سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران، شمس الدین سیاسی راد ضمن بیان این مطلب اظهار داشت: ایمیدرو در چارچوب برنامه ملی توانمند سازی منابع انسانی شاغل در معادن و صنایع معدنی بخش خصوصی و توسعه یادگیری، طی انعقاد قراردادی با سازمان نظام مهندسی معدن ایران، دوره های آموزشی ویژه سطوح کارشناسی و بالاتر معادن بخش خصوصی را برگزار می کند.

وی ادامه داد: طبق این قرارداد یکساله که از مهرماه 96 شروع شده، 240 دوره آموزشی ویژه سطوح کارشناسی و بالاتر معادن بخش خصوصی و 25 دوره آموزشی ایمنی معادن زیر زمینی زغال سنگ در 5 استان شامل گلستان، مازندران، خراسان جنوبی، سمنان و کرمان با همکاری سازمان های صنعت، معدن و تجارت استان ها برگزار می شود.

بنا به این گزارش، ایمیدرو طی 3 سال گذشته، حدود 932 دوره آموزشی برای 20 هزار و 863 نفر شرکت کننده برگزار کرده است.

منبع: ایمیدرو