معدن ها، مرجع اطلاع رسانی و معاملات معدن با هدف شناسایی وارائه فرصتهای سرمایه گذاری ناب و تمرکز بر شفاف سازی فضای معاملاتی معادن کشور، نسبت به کشف و پیشنهاد پتانسیل های موجود پا به عرصه حضور نهاد.

اخبار و مقالات

آگهی های ویژه

معاون مدیر بیمه نامه های میان و بلند مدت صندوق ضمانت صادرات ایران گفت: پوشش بیمه صادراتی صنایع معدنی تا 2 برابر افزایش می یابد.

به گزارش روابط عمومی سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران، وحید رضایی بایبان این مطلب افزود: با صادرکنندگان بزرگ فعال در صنایع مس، فولاد و پتروشیمی مذاکرات خوبی انجام شده است و امیدواریم که میزان پوشش بیمه صادراتی این صنایع نیز حداقل به 2 برابر سال گذشته افزایش یابد.

وی افزود: امیدواریم با رفع موانع کسب و کار و مشکلات ناشی از تحریم، میزان پوشش بیمه ای صندوق نسبت به سال های گذشته افزایش یابد.

معاون مدیر بیمه نامه های میان و بلند مدت صندوق ضمانت صادرات ایران با اشاره به اینکه با افزایش سرمایه، پوشش بیمه ای این صندوق برای صادرکنندگان تا 5 میلیارد دلار افزایش یافته است، تصریح کرد: این صندوق به تازگی افزایش سرمایه داشته و بر این اساس، میزان ریسک پذیری برای شرکت های صادرکننده کالا و فعالان اقتصادی تا 10برابر افزایش یافته است.

به گزارش ایرنا، وی سرمایه افزوده شده به صندوق ضمانت صادرات را روزانه 500 میلیون دلار اعلام و اظهارکرد: این مهم به منزله این است که صندوق می تواند تا 5 میلیارد دلار کالاهای صادراتی را زیرپوشش بیمه قرار دهد.

 

تاریخ انتشار:                                                                        منبع خبر: پورتال سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران (ایمیدرو)

۱۳۹۴/۱۰/۱۲