معدن ها، مرجع اطلاع رسانی و معاملات معدن با هدف شناسایی وارائه فرصتهای سرمایه گذاری ناب و تمرکز بر شفاف سازی فضای معاملاتی معادن کشور، نسبت به کشف و پیشنهاد پتانسیل های موجود پا به عرصه حضور نهاد.

اخبار و مقالات

آگهی های ویژه

به گزارش ماین نیوز، با توجه به تعدد سایت‌های کاری ماشين آلات که عمدتا خارج از شهر‌ها و در مناطق دوراز دسترس می‌باشند، امکان کنترل لحظه به لحظه آنها توسط مالکین و مديران فراهم نیست، بنابراین استفاده از سامانه مدیریت و نظارت بر عملکرد از راه دور دستگاه‌ها می‌تواند گزینه بسیار مناسبی جهت پر کردن این خلا محسوب شود.

يکي از مهمترين عوامل در حفظ سلامت و افزايش طول عمر ماشين آلات بي‌شک انجام به موقع و منظم سرويس‌هاي دوره‌اي است که از هزينه‌هاي سنگين تعميراتي و به تبع آن هزينه‌هاي ناشي از خواب دستگاه‌ها جلوگيري مي‌کند. متاسفانه در بسياري از موارد به دلايل ذکر شده، امکان برنامه‌ريزي و بررسي انجام سرويس‌هاي مذکور توسط مديريت سايت‌ها وجود ندارد در حالي که با وجود سيستمي که امکان کنترل ساعات کاري ماشين آلات بطور مداوم و روزانه را فراهم مي‌کند برنامه‌ريزي در اين زمينه کاملا ميسر خواهد بود.

در حال حاظر شرکت چين ران ماشين در راستاي ارائه خدمات متمايز با همکاري شرکت سانوارد، اقدام به راه‌اندازي سيستم نظارت بر عملکرد از راه دور بيل‌ها و دريل واگن‌هاي سانوارد کرده است و گزارشات سيستم مذکور را به صورت منظم جهت مالکان و مديران محترم شرکت‌ها ارسال مي‌کند.

در زیر به برخي از امکانات اين سامانه به صورت مختصر اشاره مي‌شود:
1.
مشاهده اطلاعات پایه دستگاه نظیر مالک، شماره تماس، ساعت کار، سریال و مدل دستگاه و ...
2.
مشاهده شرایط دقيق جغرافیایی دستگاه مانند طول و عرض جغرافيايي، ارتفاع از سطح دریا و آخرین زمان روشن بودن دستگاه
3.
مشاهده مکان دقیق دستگاه و مسیر حرکت و جابجایی دستگاه در زمان‌های مختلف.
4.
مشاهده دور موتور، فشار پمپ‌های هیدرولیک، سطح سوخت، مد کاری، حرارت آب به صورت آنلاین و در بازه‌های زمانی مختلف
5.
مشاهده تمامی آلارم‌ها و خطاهای ارسالي دستگاه به صورت آنلاین و در بازه‌های زمانی مختلف
6.
قلبلیت استخراج میزان کارکرد روزانه، ماهانه و ساليانه
7.
مشاهده ميانگين مصرف سوخت روزانه و ماهانه
8.
امکان ذخيره اطلاعات در صورت عدم پوشش شبکه
9.
امکان ارسال اطلاعات به نرم‌افزار اکسل
اميد است با ارائه خدمات نوين به مشتريان جهت استفاده بهينه و حداکثري از توان ماشين آلات قدم کوچکي در حفظ سرمايه‌ها، توسعه و آباداني کشور عزيزمان برداشته باشيم.

تهيه و تنظيم:
*
واحد سرويس شرکت چين ران ماشين