معدن ها، مرجع اطلاع رسانی و معاملات معدن با هدف شناسایی وارائه فرصتهای سرمایه گذاری ناب و تمرکز بر شفاف سازی فضای معاملاتی معادن کشور، نسبت به کشف و پیشنهاد پتانسیل های موجود پا به عرصه حضور نهاد.

اخبار و مقالات

آگهی های ویژه

به گزارش ماین نیوز، در این مراسم که در محل اتاق بازرگانی فرانسه (MEDEF) برگزار شد، سند همکاری بین سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی ایران (GSI) و دفتر مطالعات زمین شناسی و منابع معدنی فرانسه (BRGM) با هدف انتقال دانش فنی در خصوص مسائل علمی و نوین زمین شناسی و اکتشاف مواد معدنی و نیز انتقال تجربه در خصوص شناسایی و کشف کانسارهای پنهان و همچنین مطالعه روی فرآوری عناصر نادر خاکی به امضای نمایندگان دو کشور رسید.

در این مراسم محمدرضا نعمت زاده وزیر صنعت، معدن و تجارت با مثبت ارزیابی کردن شروع این همکاری‌ها و گسترش مناسبات اقتصادی، فنی و علمی بین دو کشور دو کشور ابراز امیدواری کرد تا در آینده‌ای نزدیک این همکاری‌ها منجر به حرکتی نوین در جهت رشد صنعتی و معدنی جمهوری اسلامی ایران شود.

همچنین سفیر فرانسه در تهران امضای اسناد همکاری میان جمهوری اسلامی ایران و فرانسه را سرآغاز فصلی نو در روابط میان دو کشور برشمرد.