معدن ها، مرجع اطلاع رسانی و معاملات معدن با هدف شناسایی وارائه فرصتهای سرمایه گذاری ناب و تمرکز بر شفاف سازی فضای معاملاتی معادن کشور، نسبت به کشف و پیشنهاد پتانسیل های موجود پا به عرصه حضور نهاد.

اخبار و مقالات

آگهی های ویژه

به گزارش خبرنگار اعزامی ماین نیوز به کیش، از امروز چهارم اسفند ماه به مدت سه روز و تا ششم اسفند ماه هجدهمین سمپوزیوم و نمایشگاه فولاد 94 در کیش برپا شد. بخش سمپوزیوم در سالن همایش‌های بین‌المللی کیش و بخش نمایشگاه نیز در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی کیش برگزار می‌شود.

ساعات بازدید از نمایشگاه فولاد از 9 تا 17 اعلام شده است. حامیان اصلی نمایشگاه نیز شرکت‌های گسترش صنایع معدنی کاوه پارس، فولاد مبارکه اصفهان، فولاد خوزستان، فولاد اکسین خوزستان، پیشگام تجهیز سهند، سهامی ذوب آهن اصفهان، گروه ملی صنعتی فولاد ایران و یگانه اندیش صنعت هستند.

کل فضای نمایشگاه بالغ بر 16 هزار مترمربع و فضای مفید حدود 8000 مترمربع اعلام شده است.

تعداد شرکت‌کنندگان در این نمایشگاه 290 شرکت در 220 غرفه هستند. از این تعداد 265 شرکت داخلی و 25 شرکت نیز خارجی و یا نمایندگان شرکت‌های خارجی هستند.

در نمایشگاه امسال شرکت‌هایی از کشورهای انگلستان، ایتالیا، آلمان، فرانسه، هلند، سوئیس، سوئد، ترکیه، اتریش، چین، اوکراین، هند و امارات حضور دارند.

برنامه‌های جانبی نمایشگاه شامل 2 روز سمپوزیوم در مرکز همایش‌های بین‌المللی و 7 ساعت کارگاه آموزشی در سالن اجتماعات نمایشگاه هستند.