معدن ها، مرجع اطلاع رسانی و معاملات معدن با هدف شناسایی وارائه فرصتهای سرمایه گذاری ناب و تمرکز بر شفاف سازی فضای معاملاتی معادن کشور، نسبت به کشف و پیشنهاد پتانسیل های موجود پا به عرصه حضور نهاد.

اخبار و مقالات

آگهی های ویژه

مجتمع طلای موته طی اسفندماه سال 94 نسبت به مدت مشابه سال گذشته، 22 درصد بیشتر تولید کرد.
به گزارش روابط عمومی سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران، مجتمع طلای موته در اسفند ماه سال گذشته، 22 کیلوگرم شمش طلا تولید کرد که این رقم در اسفندماه 93، 18 کیلوگرم بود.

همچنین میزان تولید صورت گرفته در اسفندماه سال 94 در مقایسه با برنامه تولید طلا (16 کیلوگرم)، 38 درصد افزایش نشان می دهد.
مجتمع طلای موته در 12 ماهه سال 94 حدود 247 کیلوگرم شمش طلا تولید کرد که نسبت به برنامه تولید (230 کیلوگرم)، 7 درصد افزایش نشان می دهد.
بنا به این گزارش، مجتمع طلای موته (واقع در 7 کیلو متری شمال غرب روستای موته از توابع شهرستان برخوار و میمه استان اصفهان) زیر مجموعه شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران وابسته به ایمیدرو، برنامه های مختلفی شامل «استخراج طلا از کانی های کم عیار معدن»، «اجرای روش های استحصال طلا از سد باطله قدیمی مجتمع» و «جایگزینی روش های جدید شمش ریزی طلا با هدف کاهش آلودگی و افزایش کیفیت» را در دست اجرا دارد.

 

تاریخ انتشار:        ۱۳۹۵/۰۱/۱۹                                منبع: ایمیدرو