معدن ها، مرجع اطلاع رسانی و معاملات معدن با هدف شناسایی وارائه فرصتهای سرمایه گذاری ناب و تمرکز بر شفاف سازی فضای معاملاتی معادن کشور، نسبت به کشف و پیشنهاد پتانسیل های موجود پا به عرصه حضور نهاد.

اخبار و مقالات

آگهی های ویژه

تاکید رئیس جمهور بر گسترش توانمندی های معدنی ایران و تانزانیا
 
رییس‌ جمهور گفت: کشور تانزانیا دروازه مهمی برای اتصال به شرق قاره آفریقا است و با توجه به موقعیت و توانمندی های جمهوری اسلامی ایران ، توسعه روابط دو کشور از اهمیت منطقه ای برخوردار است.
تاکید رئیس جمهور بر گسترش توانمندی های معدنی ایران و تانزانیا

حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی روز شنبه در دیدار «مبارک ناصر مبارک» سفیر جدید اکردیته تانزانیا، اظهار داشت: جمهوری اسلامی ایران علاقمند است سطح روابط و همکاری‌های خود را با تانزانیا افزایش دهد.

رییس جمهور خاطر نشان کرد: ظرفیت‌های زیادی برای توسعه روابط ایران و تانزانیا از جمله در حوزه معادن و انرژی وجود دارد و جمهوری اسلامی ایران آمادگی دارد تجربیات خود را در این زمینه در اختیار تانزانیا قرار دهد.

«مبارک ناصر مبارک» سفیر جدید اکردیته تانزانیا نیز در این دیدار پس از تقدیم استوارنامه خود، با بیان اینکه تانزانیا برای تقویت روابط سیاسی و اقتصادی خود با ایران اهمیت بسیار زیادی قایل است، گفت: جمهوری اسلامی ایران پیشرفت‌ها و دستاوردهای بسیار خوبی در حوزه‌های مختلف علمی و فنی بویژه انرژی دارد و امیدوارم بتوانیم از تجربیات ایران در حوزه‌های مختلف بهره‌مند شویم.