معدن ها، مرجع اطلاع رسانی و معاملات معدن با هدف شناسایی وارائه فرصتهای سرمایه گذاری ناب و تمرکز بر شفاف سازی فضای معاملاتی معادن کشور، نسبت به کشف و پیشنهاد پتانسیل های موجود پا به عرصه حضور نهاد.

اخبار و مقالات

آگهی های ویژه

افتتاح سیزدهمین نمایشگاه بین المللی معدن، صنایع معدنی، ماشین‌آلات، تجهیزات و صنایع وابسته ایران‌ کان‌مین ۲۰۱۷ آغاز شد. افتتاحیه رسمی نمایشگاه از ساعت 9:30 تا 11:30 با حضور محمد شریعتمداری وزیر صنعت، معدن و تجارت انجام می شود.

در این نمایشگاه که از تاریخ ۱۳ تا ۱۶ آبان سال جاری صورت می‌گیرد فعالان این صنعت با آخرین تحولات و دستاوردهای علمی، فنی و صنعتی کشورهای شرکت‌کننده نیز آشنا می‌شوند.

۱۴۶ شرکت و واحد تولیدی و ۱۳۹ شرکت خارجی یا نمایندگی آنها از ۱۳ کشور در فضایی حدود ۱۶ هزار متر مربع در این نمایشگاه حاضر می‌شوند.

از دیگر اهداف نمایشگاه معدن، عرضه و ارائه پتانسیل‌های موجود و توانمندی‌های کشور توسط دست‌اندرکاران، متخصصان و کارشناسان صنعت موضوعی نمایشگاه، ایجاد فرصت برای جذب سرمایه‌گذاران داخلی و خارجی در بخش صنعت، فراهم آوردن بستر مناسب برای انتقال بیشتر فناوری‌های روز به کشور و ایجاد ارتباط‌های تجاری جدید و تقویت روابط قبلی هستند.

این نمایشگاه به موضوعاتی همچون معادن زیرزمینی و روباز، ماشین‌آلات مشترک راهسازی و معدنی، انواع ماشین‌آلات حفاری، ماشین‌آلات و تجهیزات اکتشاف معادن، سنگ‌های قیمتی و گرانبها، معدن و محیط‌زیست، سیستم‌های تهویه معادن، انواع کمپرسور و شرکت‌ها و پیمانکاران معدنی می‌پردازد.

همزمان با برگزاری نمایشگاه ایران کان‌مین ۲۰۱۷ نشست‌های تخصصی و کارگاه‌های آموزشی توسط اساتید، صاحب نظران و دست اندرکاران صنعت موضوعی نمایشگاه نیز برگزار می‌شود.

نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران میزبان سیزدهمین نمایشگاه بین‌المللی معدن، صنایع معدنی، ماشین‌آلات، تجهیزات و صنایع وابسته ایران‌ کان‌مین ۲۰۱۷ است.

 منبع: http://www.isna.ir/news/96080905224/