معدن ها، مرجع اطلاع رسانی و معاملات معدن با هدف شناسایی وارائه فرصتهای سرمایه گذاری ناب و تمرکز بر شفاف سازی فضای معاملاتی معادن کشور، نسبت به کشف و پیشنهاد پتانسیل های موجود پا به عرصه حضور نهاد.

اخبار و مقالات

آگهی های ویژه

"نشست تخصصی استراتژی معدن و چالش های ساختار اجرایی آن" با حضور مهدی کرباسیان رییس هیات عامل ایمیدرو در نمایشگاه کانمین برگزار می شود.

نشست تخصصی " استراتژی معدن و چالش های ساختار اجرایی" با حضور کرباسیان

به گزارش روابط عمومی سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران (ایمیدرو)، این نشست تخصصی در ساعات 14-16 روز یکشنبه 14 آبان ماه در محل دایمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می شود.

کرباسیان در آن نشست ابتدا به وضعیت فعلی بخش معدن اشاره می کند،‌ سپس برنامه استراتژیک این بخش را که بر اساس سیاست های جدید و تقویت حضور بخش خصوصی است،‌ ارایه خواهد کرد.

طبق برنامه ارایه شده، در روزهای دوم و سوم این رویداد معدنی (14 و 15 آبان) 4 نشست تخصصی با رویکرد چشم اندار معدن و صنایع معدنی در دولت دوازدهم برگزار می شود.

نشست نخست، با عنوان معادن، منابع طبیعی و محیط زیست به ریاست عیسی کلانتری معاون رییس جمهوری و رییس سازمان حفاظت از محیط زیست) و جعفر سرقینی معاون معدنی وزیر صنعت، معدن و تجارت انجام می شود. نشست دوم با عنوان استراتژی معدن و چالش های ساختاری اجریی آن به ریاست مهدی کرباسیان معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و رییس سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران- ایمیدرو برگزار خواهد شد. از سوی دیگر‌ نشست تخصصی سرمایه گذاری، تامین مالی و استاندارد سازی بر پایه اقتصاد معدنی به ریاست مسعود خوانساری رییس اتاق بازرگانی، کشاورزی، صنایع و معادن تهران و نشست دیگر با نام استراتژی زنجیره فولاد در افق ایران ۱۴۰۴ به ریاست بهرام سبحانی مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه،‌ برگزار می شود.

ایمیدرو و شرکت های تابعه این سازمان از جمله مجتمع سنگان، آلومینای ایران،مرکز تحقیقات، طلای زرشوران، تهیه و تولید، مناطق ویژه لامرد، پارسیان و خلیج فارس در این نمایشگاه حضور خواهند داشت.

سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران از مدیران، متخصصان، کارشناسان، فعالان اقتصادی و دانشگاهیان دعوت می کند تا برای اطلاع از آخرین دستاوردهای این سازمان توسعه ای در حوزه معدن و صنایع معدنی از غرفه ایمیدرو دیدن کنند.

منبع: ایمیدرو