معدن ها، مرجع اطلاع رسانی و معاملات معدن با هدف شناسایی وارائه فرصتهای سرمایه گذاری ناب و تمرکز بر شفاف سازی فضای معاملاتی معادن کشور، نسبت به کشف و پیشنهاد پتانسیل های موجود پا به عرصه حضور نهاد.

اخبار و مقالات

آگهی های ویژه

یازدهمین نمایشگاه تخصصی صنعت، معدن و ابزارآلات در اراک گشایش یافت

یازدهمین نمایشگاه تخصصی صنعت، معدن و ابزارآلات عصر سه شنبه با حضور رضا رحمانی معاون طرح و برنامه وزیر صنعت، معدن و تجارت، جمعی از مسئولان کشوری و اصحاب تولید و صنعت در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی غرب کشور در اراک گشایش یافت.

مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان مرکزی در حاشیه گشایش این نمایشگاه در گفت و گو با ایرنا بیان کرد: این نمایشگاه در فضایی به وسعت هشت هزار مترمربع و با حضور 110 شرکت تولیدی و صنعتی از سراسر کشور در اراک دایر شده است. 
مهدی جهانمیرزایی بیان کرد:‌ شرکت‌های مرتبط با صنعت، معدن و ابزارآلات با هدف ایجاد فرصتی مناسب به‌منظور نمایش آخرین دستاوردها و فناوری‌ صنعتی و معدنی و فراهم کردن زمینه لازم برای مبادلات علمی، تخصصی، تجاری و توسعه بازار صنعتی کشور در این نمایشگاه حضور دارند. 
مدیرعامل شرکت نمایشگاه های بین المللی استان مرکزی ادامه داد: کلینیک صنعت نیز در حوزه مشاوره کسب‌ وکار با حضور مشاوران صنعت، مدیریت، گمرک، تامین اجتماعی، بانک و اقتصاد و دارایی برای اولین بار در این نمایشگاه حضور می‌یابد و به ارائه مشاوره به شرکت‌ کنندگان می‌پردازد. 
وی اضافه کرد: شرکت‌های سرمایه گذاری بین‌المللی، تورهای بازدید تجاری شهرک‌های صنعتی کشور نیز در این نمایشگاه حضور می‌یابند. 
جهانمیرزایی بیان کرد: سومین نمایشگاه آموزش، پژوهش و مراکز آموزش عالی نیز همزمان با این نمایشگاه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی استان گشایش یافت. 
وی افزود: این نمایشگاه در فضایی به وسعت یک هزار و 500 مترمربع و با حضور 35 غرفه از دانشگاه‌ها و مراکز پژوهشی با هدف ارتباط بیشتر دانشگاه و صنعت برپا شده است. 
بیش از 2 هزار واحد صنعتی کوچک، متوسط و بزرگ در استان مرکزی فعالیت می کنند. 
 خبرنگار: مصطفی مجللی***انتشاردهنده:مژگان حیدری

منبع: ایرنا