معدن ها، مرجع اطلاع رسانی و معاملات معدن با هدف شناسایی وارائه فرصتهای سرمایه گذاری ناب و تمرکز بر شفاف سازی فضای معاملاتی معادن کشور، نسبت به کشف و پیشنهاد پتانسیل های موجود پا به عرصه حضور نهاد.

اخبار و مقالات

آگهی های ویژه

نماینده شهربابک در مجلس اعلام کرد

رفع مشکل بیکاری شهربابک با راه اندازی معدن چاه فیروزه

بیکاری

نماینده مردم شهربابک در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: با راه اندازی معدن چاه فیروه تا حدودی مشکل 4 هزار بیکار شهرستان را حل می شود که می طلبد استاندار کرمان برای راه اندازی آن وارد عمل شود.

به گزارش ایسنا،  علی اسدی، عصر امروز نهم آذرماه در نشست صمیمی مجمع نمایندگان استان با استاندار کرمان گفت: با راه اندازی معدن چاه فیروه تا حدودی مشکل 4 هزار بیکار شهرستان را حل می شود که می طلبد استاندار کرمان برای راه اندازی آن وارد عمل شود.

وی ادامه داد: با توجه به اینکه با راه اندازی معدن چاه فیروزه یک هزار شغل به صورت مستقیم ایجاد می گردد کمک به راه اندازی این معدن می تواند بخش عمده ای از مشکل بیکاری این شهرستان را حل کند.

نماینده مردم شهربابک در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: با توجه به روند افزایش قیمت مس، موقعیت مناسبی است تا با اجرای این پروژه به صرفه اقتصادی دست پیدا کنیم لذا باید استاندار کرمان در این خصوص همکاری لازم را داشته باشند.

وی به صنعت گردشگری اشاره کرد و افزود: ظرفیت گردشگری استان کرمان بسیار بالا است و باید یک نماینده ویژه ای برای رونق صنعت گردشگری انتخاب کنیم تا از موازی کاری ها در این زمینه جلوگیری شود.

 

منبع: ایسنا