معدن ها، مرجع اطلاع رسانی و معاملات معدن با هدف شناسایی وارائه فرصتهای سرمایه گذاری ناب و تمرکز بر شفاف سازی فضای معاملاتی معادن کشور، نسبت به کشف و پیشنهاد پتانسیل های موجود پا به عرصه حضور نهاد.

اخبار و مقالات

آگهی های ویژه

همزمان با سفر معاون اول ریاست جمهوری به خوزستان انجام خواهد شد؛

بهره برداری و کلنگ زنی 5 واحد صنعتی در خوزستان

 
بهره برداری و کلنگ زنی 5 واحد صنعتی در   خوزستان

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان خوزستان گفت: همزمان با سفر معاون اول ریاست جمهوری و وزیر صنعت، معدن و تجارت به استان خوزستان 5 واحد صنعتی در این استان به بهره برداری خواهد رسید.

به گزارش شاتا، سید نوراله حسن زاده با اعلام این خبر افزود: پنج طرح صنعتی شامل کلنگ زنی پتروپالایش بختیاری مسجدسلیمان، افتتاح صنعت فولاد شادگان، فولاد کاوه اروند خرمشهر، آلومینیوم کاوه مسجدسلیمان و راه اندازی مجدد شرکت قند دزفول است.
وی تصریح کرد: این پنج طرح صنعتی با میزان اشتغالزایی یک هزار و 314 نفر در شهرستان‌های شادگان، خرمشهر و مسجدسلیمان و شوش مورد بهره برداری و کلنگ زنی قرار می‌گیرند.
حسن زاده میزان سرمایه گذاری این طرح‌های صنعتی را حدود 35 هزار میلیارد ریال اعلام کرد و گفت: شرکت قند دزفول در زمینه تولید شکر از چغندر، تولید ملاس و تفاله خشک چغندر، صنعت فولاد شادگان در زمینه تولید آهن اسفنجی، فولاد کاوه اروند در زمینه میله و میلگرد ، شرکت آلومینیوم کاوه مسجدسلیمان در زمینه تولید انواع پروفیل آلومینیوم و پروپالایش بختیاری مسجدسلیمان در زمینه تولید انواع گازهای صنعتی ، گوگرد و برش چهار کربنه فعالیت خواهند داشت.

منبع: /http://www.mimt.gov.ir/news/610885