معدن ها، مرجع اطلاع رسانی و معاملات معدن با هدف شناسایی وارائه فرصتهای سرمایه گذاری ناب و تمرکز بر شفاف سازی فضای معاملاتی معادن کشور، نسبت به کشف و پیشنهاد پتانسیل های موجود پا به عرصه حضور نهاد.

اخبار و مقالات

آگهی های ویژه

ستاد جشنواره پژوهش و فناوری وزارت صنعت، معدن و تجارت به پاس تلاش های ایمیدرو در زمینه ارایه طرح های پژوهشی؛ از مهدی کرباسیان رییس هیات عامل ایمیدرو تقدیر کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران (ایمیدرو)، در متن تقدیرنامه ستاد جشنواره خطاب به رئیس هیات عامل ایمیدرو آمده است:

" کسب عنوان طرح پژوهشی برتر(توسعه فناوری واحدهای سیار فراوری، با روش روش جدایش ثقلی) را در ششمین جشنواره پژوش و فناوری صنعت، معدن و تجارت در سال ۱۳۹۶ که به اقتصاد مقاومتی تولید و اشتعال مزین گردیده است تبریک عرض نموده و از درگاه خداوند منان توفیقات روز افزون شما را مسئلت می نماییم."

در مراسمی که چهارشنبه گذشته به مناسبت هفته پژوهش و با شعار "پژوهش تقاضا محور و تجاری سازی فناوری، زیر بنای تولید و اشتغال" برگزار شد؛ از برترین های منتخب در حوزه پژوهش و فناوری تقدیر شد.

در بخش طرح های پژوهشی برتر، سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران حائز دریافت لوح تقدیر شد.

این لوح با عنوان طرح پژوهشی برتر " توسعه فناوری واحدهای سیار فراوری، با روش جدایش ثقلی" در ششمین جشنواره پژوهش و فناوری صنعت، معدن و تجارت در سال 96 به ایمیدرو تعلق گرفت.

منبع: ایمیدرو