معدن ها، مرجع اطلاع رسانی و معاملات معدن با هدف شناسایی وارائه فرصتهای سرمایه گذاری ناب و تمرکز بر شفاف سازی فضای معاملاتی معادن کشور، نسبت به کشف و پیشنهاد پتانسیل های موجود پا به عرصه حضور نهاد.

اخبار و مقالات

آگهی های ویژه

روش یون منفی درمانی:چندی از آثار روش یون های شارژ منفی در روی بدن انسان را می توان ثابت کرد. آن آثار عبارتند از:
۱ کاهش ضربان قلب و فشار خون
۲ افزایش حجم هوای وارد شده به ریه ها در هر تنفس
۳ افزایش ضربان سلول های کوچک پاک کننده که جدار کانال های تنفسی را می پوشانند
۴ (تأثیر بر غدد درون ریز )غدد تولید کننده هورمون ها
۵ تأثیر بر ریتم ها و امواج طبیعی مغز
۶ (معکوس کردن آثار یون های شارژ مثبت )مانند سروتونین که پیش تر ذکر شد بر بدن
تنفس هوای دارای مقدار نسبتاً زیاد از آن یون ها مقدار سروتونین را در بافت های بدن آن ها و حتی سلول های مغزی آن ها کاهش داده است. این یافته مهم است، زیرا امروزه می دانیم که سروتونین یکی از عناصر فرستنده یا انتقال پیام درون شبکه عصبی مغزی بدن انسان است و تغییر مقدار آن نتایج گوناگون تولید می کند. جوّ یون های شارژ منفی اثری برجسته بر ریتم ۲۴ ساعته عملکرد طبیعی بدن افراد گروه گذاشته است. و این خیلی جالب است زیرا امروزه می دانیم که ماده سروتونین یکی از عوامل کنترل کننده ریتم های گوناگون بدن است. یون های منفی هم چنین فعالیت امواج آلفای مغز را بیش تر می کنند و این فعالیت را در مناطق متفاوت مغز هماهنگ می کنند. فعالیت بیش تر امواج آلفا باعث پیدایش احساسات دلپذیر و احساس آرامش می شوند. در این روش به واسطه یک عنصر فرستنده داد و ستدهای عصبی موجود در مغز انسان عمل می کند و آن نیز به نوبه خود بر هورمون های بدن و نظام عصبی بدن اثر می گذارد .
روش اجرا چگونه است؟
دستگاه های مولد یون های منفی را به دو طریق می توان به کار گرفت. معمول ترین طریق،افزودن یون های منفی به هوای تنفسی اتاق خانه یا اداره و یا تالار کارخانه است. دومین طریق، هدایت مستقیم یون های منفی تولیدی دستگاه به مکان ظهور علائم بیماری در بدن است. این دومین طریق مسلماً در موارد سوختگی، تاول، اگزما، زگیل و غده های گوناگون بهترین طریق است.
این روش چه کاربردی دارد؟
احساس دلپذیر خوب و سبک بار بودن و آرام بودن از نتایج بکارگیری این روش است و آثار مفید این روش بر بیماری های تنگی نفس، برونشیتیس، سینوزیتیس، سوختگی ها، تاول ها و اگزمای پوستی بوده است.سردرد میگرن نیز بهبود نسبتاً خوب از این روش کسب می کند. دیگر بیماری هایی که مسلم است از این روش بهبود یافته اند عبارتند از: سرماخوردگی، برخی انواع روماتیسم، درد، سل ریوی، انواع اختلالات عصبی و نگرانی.
چه انتقاداتی به این روش وارد است؟
بهترین شکل استفاده از این روش برای هر بیمار را باید به طریق آزمایش و خطا انتخاب کرد. آثار بهبود در موارد سوختگی، برخی انواع سردرد میگرن، زکام و حساسیت به گیاهان را تقریباً بلافاصله می توان مشاهده کرد، ولی دیگر بیماری ها چون تنگی نفس و اگزما زمان بیش تری نیازمندند. بارها مشاهده شده که سرماخوردگی کودکان پس از یک شب خوابیدن در اتاقی که دستگاه مولد یون های منفی تا صبح در آن کار کرده خوب شده است، ولی بهبود میگرن شدید شاید چند هفته استفاده مداوم از آن دستگاه را نیاز داشته باشد.
85% از یون های منفی از طریق پوست و 15% از طریق ریه ها جذب میشود.پس بهترین راه برای دریافت یون های منفی برای بدن فقط از طریق هوا نیست بلکه تماس مستقیم پوست با منابع منتشر کننده ای ا زیون های منفی است.
اين مسئله به اثبات رسيده است هنگامي كه در بدن شما ، در هر سانتي متر مكعب بیش از 5000 یون منفی فعال باشندد ، سيستم ايمني و مقاومت بدن شما در مقابل بيماري ها بلافاصله افزایش میابد.
قرار گرفتن در معرض يون های منفی بيشتر يعنی ...
•    اكسيژن رساني بيشتر در بدن (انرژي بهتر)
•    بهبود وضعيت خلق و خو (احساس شادي – توانايي بهتر در مقابله با استرس)
•    افزايش سطح انرژي
•    جوان سازي سلول ( كند شدن فرآيند پيري)
•    بهبود عملكرد مغز
•    و بسياري موارد بيشتر